khloe kardashian

Që pas tradhtisë, Tristan Thompson e ka kërkuar vazhdimisht Khloe Kardashian dhe këtë herë i ka bërë një koment në Instagram. Në fotografinë e fundit që publikoi ylli i “KUWTK”, basketbollisti shkruajti: ”Dielli po shkëlqen fort mbi një diamant të bukur”. Historia e Tristan dhe Khloe ishte ndër më të komentuarat në faqet rozë. Pas […]

Dje u organizua dhe festa e ditëlindjes së parë të vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, që ishte dhe përballja e parë ish partnerëve, dy muaj pas skandalit të tradhëtisë. Basketbollisti 28 vjeçar, “u mirëprit” në shtëpinë e Kardashianëve, në mënyrë që të ishte pranë së bijës në ditën e saj të veçantë. Në […]

Episodi i fundit i Keeping Up with the Kardashians ishte i veçantë për dy arsye: Kanye West vendosi të shfaqej si personazh kryesor dhe papritmas vendosi të shpërngulë familjen e tij në Chicago pa u konsultuar me Kim Kardashian. Në një moment, Kris Jenner hyn në kuzhinën e familjes dhe i jep Khloes cmimim “MTV […]

Traileri i sezonit të 16-të të “Keeping Up With The Kardashians” bëri një bujë të madhe në media sepse përqëndrohej tek drama e madhe që i ndodhi një prej pjestareve të familjes, Khloe Kardashian. Tristan e tradhëtoi atë më shoqën e ngushtë të Kylie jenner, Jordyn Woods. Tristan për të gjithë ju që nuk e […]

Sezoni i 16-të i “Keeping Up with the Kardashians” është i mbushur me ngjarje dramatike dhe emocione, sidomos për Khloe Kardashian. Në klipin e publikuar për sezonin e ri, Khloe shfaqet teksa shpërthen në lotë për skandalin e tradhëtisë të bashkëshortit të saj. “Ta shpif që duhet të jetë publike. Unë nuk jam thjesht një […]

Pas skandalit të tradhëtisë me Tristan Thompson, Jordyn Woods raportohet të ketë gjetur ngushëllim tek ish-partneri tjetër i Khloe Kardashian, James Harden. James dhe Khloe kanë qenë në një lidhje për 8 muaj, gjatë vitit 2015-2016. Jordyn ka thënë se Khloe është venë në dijeni për takimin e Jordyn të saj me basketbollistin James, madje […]

Pas lajmit se Tristan Thompson ka tradhëtuar Khloe Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në mediat online qarkullojnë fjalë të reja se historia nuk është kaq e thjeshtë. Mesa duket Tristan paska qenë në një festë Shën Valentini për beqarët, dhe aty është parë nga dëshmitar okular duke kërcyer me dy […]

Tristan Thompson është kapur sërish duke tradhëtuar Khloe Kardashian, por këtë herë situata është më e komplikuar. Sipas disa burimeve të ndryshme, Tristan është parë në krahët e shoqes së ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods. Sigurisht që e gjithë historia ka rezultuar në ndarjen e menjëhershme të çiftit. Fillimisht ishte një video në llogarinë […]

Ajo është një bilionere, që supozohet t’i ketë arritur të gjitha me punë e me djersë – VETË. Dhe meqë i ka mundësitë, Kylie Jenner vendosi t’i bëjë një surprizë të emës këtë të hënë, për 63 vjetorin e saj. Meqë e do shumë, Kylie i bleu Kris një Ferrari të kuq 488, që shitet […]

Khloe ishte në shtëpinë e saj në Cleveland, Ohio, kur më 10 prill – dy ditë para lindjes së vajzës së saj – u shfaqën fotografi të Tristan Thompson duke e tradhëtuar me dy femra në një klub. Pavarësisht tradhëtisë, Khloe Kardashian qëndroi në krah të Tristan Thompson, madje ajo është rikthyer në shtëpinë e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background