Kevin Hart

Aktori Kevin Hart do të bëhet baba për herë të katërt. Gruaja e tij, modelja Eniko Parrish është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka zbuluar vetë ajo të martën në mediat sociale. Parrish, 35 vjeç dhe Hart, 40 vjeç, tashmë janë prindër të një djali 2-vjeçar, Kenzo. Komediani ka gjithashtu vajzën […]

“People’s Choice Awards”, u zhvillua mbrëmjën e djeshme dhe në të morën pjesë emra shumë të njohur të showbiz-it dhe befasia më e madhe ishte ardhja e aktorit, Kevin Hart i cili fitoi edhe çmimin ‘Best Comedy Act’. Për herë të parë pas aksidentit ai u shfaq në television dhe falenderoi të gjithë për mbështetjen. […]

Muaj i keq për Kevin Hart! Ende pa u rehabilituar nga aksidenti që për pak i kushtoi jetën, komediani po e gjen veten në mes të një lufte ligjore për 60 milion dollarë. Një grua që u shfaq në një ‘video seksi’ në vitin 2017 me Kevin Hart, e ka hedhur atë në gjyq për […]

Lajmi se komediani Kevin Hart do të ishtë prezantuesi i mbrëmjes së çmimeve prestigjoze Oscars 2019 bëri bujë, dhe në fillim u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat. Por entuziasmi i Hart nuk zgjati shumë pasi mbrëmjen e djeshme ai dha dorëheqjen pas disa komplikacioneve në lidhje me koente homofobike që ai ka bërë […]

Pharrell, Kevin Hart dhe një pjesë tjetër artistësh u mblodhën për të vendosur buzëqeshje në fytyrat e njerëzve q nuk janë aq me fat sa ta, ne në Skid Row të Los Angelesit. Ata shërbyen ushqime, në Ditën e Falenderimeve, për të pastrehët. Vakti i ditës së Falenderimeve është një traditë e përvitshme e Skid Row. Përveç […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background