Kanye West

Ditën e djeshme, Kim Kardashian postoi për herë të parë një foto të qartë të portretit të vogëlushit, Psalm West. Fëmija i 4t i çiftit West duket se është kopje identike me Chicago-n, motrën e tij të vogël. Aq sa, nëse Kim nuk do të shkruante emrin e fjalit në përshkrimin e fotos, do të […]

Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër të një djali më 10 Maj, dhe vendosën ta quajnë Psalm West. Por për të gjithë ju që donit të dinit pse zgjodhën këtë emër, Kris Jenner ka shpjeguar gjithçka. Për ‘ET Online’ ajo tregoi që emri është një referencë e librit në Testamentin e Vjetër të […]

Kanye West ia ka vënë syrin Dua Lipas për bashkëpunimin e tij të rradhës. Mediat e huaja shkruajnë se ai po mendon të bëjë një duet me këngëtaren shqiptare për albumin e tij të ri “Yandhi”. “Kanye është shumë i impresionuar me zërin e Duas dhe e di se ajo është shumë e pëlqyer në […]

Kim dhe Kanye ishin ndër të ftuarit e nderit në natën hapëse të “The Cher Show” këtë të hënë, një musical në nder të ikonës Cher. Si gjithmon çifti nuk kaloi pa u vënë re, por në fakt hapën shumë agrumente mes performuesve dhe fansave. Për fatin e saj të keq (ose të mirë), Kim […]

Kanye West mund të ketë bërë një hap mbrapa në politikë, por njerëzit vazhdojnë të jenë të terrorizuar nga deklaratat e tij pro-Trump – dhe me “njerëz” e kemi fjalën për Kim Kardashian West. Sipas RadarOnline, çifti është në terapi pas tronditjes që pësuan prej dramave politike që Kanye ka krijuar kohët e fundit, dhe Kim […]

Fotot nuk gënjejnë… dhe tani është e qartë si Kim Kardashian dhe Kanye West shpëtuan lagjen e tyre duke kontraktuar zjarrfikës privat për të shuar flakët nga zjarri i tmerrshëm i Kalifornisë. Shtëpia e çiftit Kimye në Hidden Hills qëndron e fortë dhe e paprekur nga zjarr shkatërrues i Woolsey… por vetëm prej disa metrave. […]

Mesa duket Kim Kardashian qenka një influencë e madhe tek bashkëshorti i saj, Kanye West, dhe është mbështetësja numër një për gjatë kësaj periudhe jo të mirë që ai po kalon. E ftuar përballë një paneli për të biseduar në lidhje me reformën e burgjeve, të cilën e ka mbështetur kohët e fundit, Kim foli […]

Pak kohë më parë, Kanye West paralajmëroi se të shtunën do të nxirrte në treg albumin e tij të nëntë. Por ‘Yadhi’ ende nuk është materializuar. Në një intervisë për TMZLive, reperi shpjegoi se nuk e mbaroi dot në kohë albumin dhe se do të shkojë në Afrikë për ta përfunduar atë. “Unë vetëm duhet […]

Teknikisht Kim Kardashian dhe Kanye West jetën një “reality show” të madh e kanë, si me kamera ndezur, si pa kamera. Megjithatë, a mund të ketë një “reality” rreth Kim Kardashian e Kanye West? Gjithçka është e mundur kur bëhet fjalë për Kimye. Ishte pikërisht Kim, e cila la të kuptohet se një gjë e […]

Kanye West po zbrazet mbi Drake dhe Nick Cannpn për fjalë publike, tekste këngësh ose thjesht përmendjet e Kim Kardashian nga dy artistët. Burri i Kimit i doli në mbrojtje më një seri videosh ku ai flet për një tufë gjërash “që nuk qëndronin mirë në shpirtin e tij”. E para ishte Nick që fliste për […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background