Justin Bieber

Page: 2

Për Hailey Baldwin viti 2018 ka qënë viti i ndryshimeve të mëdha. Ajo tashmë është pjesë e familjes Bieber, pas ceremonisë së fshehtë martesore me Justin Bieber në Kanadë Por vitin 2019 ka mbërritur ndryshe për modelen e njohur. Ajo është shprehur hapur në Instagram për pasiguritë e saj, duke treguar se ka shumë probleme […]

Fansat e Justin Bieber janë tepër të shqetësuar. Një video e këngëtarit ka dalë, dhe ka bërë gjithë Beliebers të mendojnë se ai po abuzon sërish me drogën sintetike crystal meth. Dhe në rast se e keni humbur kjo vjen jo larg pasi menaxheri Scooter Braun shprehu shqetësimin se një ditë Justin mund të kalonte […]

Menaxheri i Justin Bieber, Scooter Braun, ka treguar vështirësitë që ka hasur me këngëtarin, pasi ky i fundit u bë tërësisht i varur nga lëndët narkotike. Scooter Braun i rikthehet vitit 2014, kur Justin ishte vetëm 19 vjeç dhe rrëfen se frika e tij më e madhe ishte se jeta e këngëtarit do të këputej […]

Selena Gomez vendosi të fliste për herë të parë në këtë intervistë duke thyer heshtjen dhe të tregonte gjithçka për jetën e saj pas një qetësie shpirtërore që  ka fituar. 26-vjeçarja ka vendosur që të jetojë tashmë larg stresit të Los Angelosit dhe trysnisë së madhe që ajo përballet atje. Ajo është shpërngulur në Orange […]

Pak javë më parë, fotoja e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin duke qarë në mes të rrugës në Manhatan ka bërë xhiron e rrjetit. Pas kësaj të gjithë u bënë kuriozë, se cila ishte arsyeja e debatit ose e mërzitjes së çiftit. Vetë Justin është shprehur se në çdo çift ka ditë të mira dhe […]

Pas një dite të mërzitshme Justin Bieber ka marr një vendim që për fansat e tij është një lajmi më I mirë i mundshëm. Ai ka vendosur të presë flokët dhe, të themi të drejtën duket shumë më mirë se më përpara. Nga fotot shihet se e fejuara e tij është e lumtur pas këtij […]

Dramat vazhdojnë mes çiftit Justin-Hailey, po se ç’drama janë një Zot e di! Bukuroshat kishin dalë shëtitje me biçikleta, kur në moment kanë ndalur. Justin më pas ka filluar të flas i shqetësuar teksa e fejuara e tij e dëgjonte, dhe vetëm pas pak çastesh ka nisur të qajë. Hailey duket se është emocionuar gjithashtu […]

Telashet nuk paskan të sosur për Justin Bieber. Pak probleme ka pasur me fansat, e me të dashurat-ose ishet-por dhe problemet me te fejuarën i duheshin. Modelja Hailey Baldwin, së fundmi  është vënë në qendër të kritikave për racizëm. Shkak për këtë janë bërë disa komente të publikuara në rrjetet sociale të bëra në vitin […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background