Justin Bieber

Page: 2

Sot është dita e madhe për Justin Bieber dhe Hailey Baldëin. Çifti do shkojë drejt altarit për të kurorëzuar dashurinë e tyre. Dasma e dytë e tyre nisi me një kokteil mbrëmjen e së dielës në një hotel në Bluffton, Kaliforninë e Jugut. Çifti u martua në një gjykatë në New York shtatorin e vitit […]

Ariana Grande u përball me një incident aspak të këndshëm gjatë performancës së saj në “Coachella 2019” mbrëmjen e djeshme. Një person nga publiku e goditi me limon. Pas goditjes që mori në kokë, këngëtarja ka ndaluar menjëherë performancën e saj.“Ja ç’ndodh ngaqë dikush nga ju më goditi me limon, dreq”- u shpreh këngëtarja dhe […]

Lajme të këqija për të gjithë fansat e Justin Bieber. Këngëtari ka njoftuar zyrtarisht tërheqjen e përkohshme nga muzika, duke thënë se ajo është shumë e rëndësishme për të, por familja dhe shëndeti janë në vend të parë. “Lexoj shumë mesazhe ku më thoni se doni një album të ri. Kam bërë ture gjatë gjithë […]

Këngëtari i njohur Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kanë celebruar dashurinë e tyre ligjërisht në shtator të vitit të kaluar, ndërkohë që dasëm nuk kanë bërë akoma. Muajt e fundit, çifti i njohur e ka shtyrë disa herë me radhë dasmën që aq shumë dëshironin të bënin. Sipas një burimi të afërt për “People” […]

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë një ndër çiftet më të përfolur në showbiz, kjo jo vetëm për marrëdhënien por edhe për krizat e njëpasnjëshme mes tyre. Së fundmi ndonëse janë zyrtarisht të martuar, një burim pranë tyre ka treguar se janë duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë. Ata shprehen se kanë probleme për […]

Justin Bieber rrëfeu publikisht për herë të parë, përgjatë intervistës së tij të fundit për “Vogue”, se po përballej me një gjendje jo të mirë emocionale. Këngëtari i shumë hiteve, tha se fama ka ndikuar negativisht tek ai, duke u shprehur:  “Përfundova duke bërë gjëra për të cilat më vinte turp t’i bëja, u bëra […]

Në një intervistë për ‘Vogue’, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë rrëfyer për jetën e tyre si të sapomartuar dhe për vendimin e tyre të pazakontë. Ata janë shprehur se nuk kanë kryer marrëdhënie seksuale deri ditën e martesës. Midis të tjerave, Justin ka treguar se ai kishte një vit pa kryer […]

Selena Gomez i ka munguar tashmë prej disa kohësh muzikës dhe rikthimin e saj e pati me një bashkëpunim me kantautoren amerikane Julia Michaels. ‘Anxiety’ është kënga që ka bërë bashkë Selenën me një nga kantautoret më të reja por dhe më suksesshme të momentit në SHBA. Ky produksion na befason, jo vetëm prej faktit […]

Revista prestigjoze “Page Six”, ka shkruar një artikull ku tregon se Hailey Baldwin dhe Justin Bieber do të martohen më 28 shkurt. Ata gjithashtu kanë shpërndarë edhe ftesat e dasmës, por pa treguar vendin se ku do të zhvillohet. Gjithashtu revista e famshme ka zbuluar edhe disa detaje nga ceremonia. Përveç festimeve që do të […]

Për Hailey Baldwin viti 2018 ka qënë viti i ndryshimeve të mëdha. Ajo tashmë është pjesë e familjes Bieber, pas ceremonisë së fshehtë martesore me Justin Bieber në Kanadë Por vitin 2019 ka mbërritur ndryshe për modelen e njohur. Ajo është shprehur hapur në Instagram për pasiguritë e saj, duke treguar se ka shumë probleme […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background