Justin Bieber

Disa orë më parë, Selena Gomez, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Sapo paralajmëroi hitin e ri në rrjete sociale, të gjithë fansat menduan se kënga do të ishte një dedikim për Justin Bieber, por tani që është publikuar edhe teksti, ata janë përfundimisht të bindur. […]

Kanë vetëm pak kohë të martuar por Hailey Baldwin ka që tani disa pakënaqësi në lidhje me Justin. Një burim pranë modeles tha se ajo është e shqetësuar për për shpenzimet e pakontrolluara të Justin-it. “Justin jeton si një princ. Ai dëshiron që gjithçka të jetë jashtëzakonisht e shtrenjtë, ose nuk është i lumtur. Sigurisht, […]

Calvin Klein ka festuar 50 vjetorine krijimit me një reklamë ku ka mbledhur disa nga emrat më të njohur të modës dhe muzikës si  Justin dhe Hailey Bieber, Kendall Jenner, ASAP Rocky, etj. Firma ka organizuar fushatën e radhës për të shoqëruar  lancimin e koleksionit më të ri CK50. Ndër të tjera, klipi promovues prej […]

Sot është dita e madhe për Justin Bieber dhe Hailey Baldëin. Çifti do shkojë drejt altarit për të kurorëzuar dashurinë e tyre. Dasma e dytë e tyre nisi me një kokteil mbrëmjen e së dielës në një hotel në Bluffton, Kaliforninë e Jugut. Çifti u martua në një gjykatë në New York shtatorin e vitit […]

Ariana Grande u përball me një incident aspak të këndshëm gjatë performancës së saj në “Coachella 2019” mbrëmjen e djeshme. Një person nga publiku e goditi me limon. Pas goditjes që mori në kokë, këngëtarja ka ndaluar menjëherë performancën e saj.“Ja ç’ndodh ngaqë dikush nga ju më goditi me limon, dreq”- u shpreh këngëtarja dhe […]

Lajme të këqija për të gjithë fansat e Justin Bieber. Këngëtari ka njoftuar zyrtarisht tërheqjen e përkohshme nga muzika, duke thënë se ajo është shumë e rëndësishme për të, por familja dhe shëndeti janë në vend të parë. “Lexoj shumë mesazhe ku më thoni se doni një album të ri. Kam bërë ture gjatë gjithë […]

Këngëtari i njohur Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kanë celebruar dashurinë e tyre ligjërisht në shtator të vitit të kaluar, ndërkohë që dasëm nuk kanë bërë akoma. Muajt e fundit, çifti i njohur e ka shtyrë disa herë me radhë dasmën që aq shumë dëshironin të bënin. Sipas një burimi të afërt për “People” […]

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë një ndër çiftet më të përfolur në showbiz, kjo jo vetëm për marrëdhënien por edhe për krizat e njëpasnjëshme mes tyre. Së fundmi ndonëse janë zyrtarisht të martuar, një burim pranë tyre ka treguar se janë duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë. Ata shprehen se kanë probleme për […]

Justin Bieber rrëfeu publikisht për herë të parë, përgjatë intervistës së tij të fundit për “Vogue”, se po përballej me një gjendje jo të mirë emocionale. Këngëtari i shumë hiteve, tha se fama ka ndikuar negativisht tek ai, duke u shprehur:  “Përfundova duke bërë gjëra për të cilat më vinte turp t’i bëja, u bëra […]

Në një intervistë për ‘Vogue’, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë rrëfyer për jetën e tyre si të sapomartuar dhe për vendimin e tyre të pazakontë. Ata janë shprehur se nuk kanë kryer marrëdhënie seksuale deri ditën e martesës. Midis të tjerave, Justin ka treguar se ai kishte një vit pa kryer […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background