Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, luan rolin e një striptisteje në filmin e saj më të fundit, ‘Hustlers’. Duke folur për përgatitjen rreth rolit këngëtarja tregon: ‘Kam bërë të gjitha llojet e gjërave për filmat e mi por në këtë film i gjithë trupi m’u nxi nga provat, që nga gishti, tek kofshët, krahët, shpatullat gjithandej’ ‘Duhen shumë […]

Jennifer Lopez ditën e djeshme festoi 50-vjetorin e lindjes. Kjo duket e pabesueshme, por ja që është e vërtetë. Edhe pse vitet kalojnë dhe është nëna e dy fëmijëve, ajo vazhdon të jetë ende në super formë. Këtë e tregojnë më së miri videot dhe fotot që hedh ajo në Instagram. Dhe në këtë ditë […]

Yllin e muzikës latine Maluma nuk do ta shihni më vetëm në videoklipet 3 minuta të këngëve, por në një film të plotë. Sipas “Instyle.com” është konfirmuar se 25 vjeçari do të hedhë hapin e tij të parë si aktor, në komedinë romantike “Marry Me”. Këngëtari i njohur do të luajë rolin e partnerit të […]

Publikohet trajleri i filmit të fundi të Jennifer Lopez. Tashmë në kanalin YouTube është publikuar traileri i filmit “Hustlers”, pjesë e të cilit janë edhe dy yjet me famë botërore, Jennifer Lopez dhe Cardi B.\ Dy këngëtaret e njohura do të luajnë rolin e striptisteve. Xhirimet për “Hustlers” janë zhvilluar në Neë York dhe yjet […]

Të hënën u mbajt në New York “Met Gala 2019” dhe në qendër të mediave rozë ka qenë për gjatë gjithë ditës së sotme, look-u i pjesmarrësve në këtë event. Listës se personazhet të veshur më mirë nuk kishte si t’i mungonte edhe Jennifer Lopez e cila nuk zhgënjeu as këtë herë më zgjedhjen e […]

Ndërsa Alex Rodriguez akuzohet nga ana e shumë femrave, se ka tradhëtuar JLo-në me to, kjo e fundit nuk është prekur aspak nga ky skandal, përkundrazi vazhdon të postojë foto me të dashurin dhe fëmijët e saj. Në profilin Instagram, ajo poston edhe disa foto pikante, ku shfaqet me bikini rozë dhe tregon format e […]

JLo dhe A-Rod u fejuan gjatë pushimeve në Bahamas dhe sytë e të gjithëve ishin tek unaza që ish-sportisti i dha këngëtares, që sipas ekspertëve ishte një prerje smeraldi 10 karatëshe, me vlerë afërsisht 1 milionë dollarë (por mund të jetë dhe 20 karatëshe që do ta bënte vlerën 4 milionë dollarë). Ndërkohë pak orë pas fejesës, […]

Ditën e djeshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë lajmëruar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se janë fejuar. Madje ata kanë publikuar një foto të duarve të kapura ku në sy binte unaza miliona dollarshe që Alex i dhuroi këngëtares. Pas publikimit të fejesës, në mediat e huaja është shkruajtur se Jennifer është tradhëtuar nga […]

  Michelle Obama përloti audiencën, ndërsa u bashkua me Lady Gagën, Jennifer Lopezin, Jada Pinkett dhe Alicia Keys në ‘The Grammys’ Prezenca e Michelles në këtë event ishte surprizë për të gjithë. Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, kishte veshur një kostum gri me xixa, pantallona të shkurtra dhe një rrip që mbështillte belin e saj. […]

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Mes personazheve të veshur më mirë kanë qenë edhe Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e cilësuara […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background