Jamie Foxx

Ka përfunduar zyrtarisht dashuria mes Katie Holmes dhe Jamie Foxx. Të dy në këto gjashtë vjet nuk kanë folur hapur për lidhjen e tyre dhe kanë qenë shumë të zotë për të evituar paparacët, të cilët i kanë fotografuar bashkë vetëm në raste shumë të rralla. Edhe njoftimi i ndarjes së tyre ka mbërritur pas […]

Katie Holmes dhe Jamie Foxx thuhet se kanë filluar të dalin bashkë që në vitin 2013, por vetëm në 2017-ën lidhja e tyre u konfirmua. Dhe mbrëmjen e djeshme, 6 vite pasi filluan romancën e shumëpërfolur, akorët bën debutimin si çift në publik. Ata ishin të pranishëm në “Met Gala” dhe fillimisht parakaluan vetëm përpara […]

Katie Holmes dhe Jamie Foxx kanë vendosur të martohen në Paris, pas plot 5 viteve që e mbajnë lidhjen të fshehtë. Sipas raportimeve të Radar Online këtë të mërkurë, 39 vjeçarja që ka një fëmijë me ish bashkëshortin Tom Cruise, dhe aktori 50 vjeçar kanë vendosur të martohen në Qytetin e dritave brenda vitit 2018. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background