Irina Shayk

Në qershor të vitit të kaluar Bradley Cooper dhe Irina Shayk njoftuan ndarjen e tyre pas 4 vitesh së bashku, një vendim që shokoi publikun. Në një intervistë për “British Vogue” modelja ruse ka folur për herë të parë mbi lidhjen me Cooper dhe jetën e saj të re si një nënë single e vajzës […]

Një muaj pasi u nda nga i dashuri i saj Brandley Cooper, Irina Shyak kalon në kundërsulm. Në fillim fotot seksi nga Islanda ndërsa tani vjen ‘hakmarrja’ e vërtetë. Nëse ka diçka që modelja me famë botërore e bën më se miri është pikërisht komunikimi me look-un e saj. Teksa shëtit në New York në […]

Marrëdhënia e Bradley Cooper me Irina Shayk mori fund dhe duket se Lady Gaga paska pasur lidhje me këtë vendim të çiftit. Sipas Metro, Shayk ka akuzuar Bradley-n për tradhti kur pa se ai dhe Lady Gaga ishin më të afërt se ç`duhej me njëri-tjetrin. “Marrëdhënia e Bradley-t me Irina-n filloi të ftohej kur ai […]

Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert e pyesnin “Ku e ke Bradley-n”, ndërkohë Gaga ka dhënë këtë përgjigje për ta “Jini të sjellshëm ose zhdukuni”. […]

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper. Të paktën kështu shkruajnë mediat e huaja në lidhje me ciftin e famshëm. Irina Shayk thuhet se u largua nga shtëpia që ndan me Bradley Cooper. Është raportuar javën e kaluar se marrëdhënia e tyre ‘varet nga një fije’ dhe sipas The Sun, supermodelja ruse tani ka lënë shtëpinë […]

Alarm! Probleme në parajsë! Aktori i njohur Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk po hasin probleme në marrëdhënien e tyre, dhe e gjitha pasi kanë “mospërputhje karakteri”. Sipas mediave të huaja një ndër faktorët kryesor i këtyre problemeve është diferenca prej 11 vjetësh që kanë në moshë. “Ai nuk pi alkool dhe po ndjek një […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background