Ilda Bejleri

Ditën e djeshme, moderatorja Ilda Bejleri u përfshi në një aksident me makinë pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Siç u bë e ditur, Ilda kishte përplasur me makinë një 64-vjeçare, ndërsa më pas ishte larguar nga vendi i ngjarjes. Moderatorja i mohoi këto akuza, duke u shprehur e bindur se nuk e kishte prekur […]

Vajza e ekranit, Ilda Bejleri ka vendosur të jetë sa më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigje në Instagram. Sigurisht që shumica e mesazheve ishin komplimente për moderatoren seksi, por nuk mungoi dhe pyetja “pikante” lidhur me gazetarin Mustafa Nano. “Çfarë mendimi ke për Muç Nanon m’qafsh se e kam me merak?”- […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background