Idris Elba

Reperja Cardi B përmes një video në rrjetin e saj social është shprehur se të famshmit që kanë deklaruar se janë më koronavirus genjejnë dhe e bëjnë këtë gje sepse paguhen nga një çaj detoksifikues. “Janë paguar për të bërë reklamën e një çaji detoksifikues”, shprehet ajo. Shumë të famshëm janë prekur nga koronavirusi kohët […]

Pak ditë pas deklaratës se ishte infektuar me koronavirus, aktori 47-vjeçar, Idris Elba, ka treguar edhe momentin kur sipas tij është infektuar. Bëhet fjalë për takimin me gruan e kryeministrit kanadez Justin Trudeau më 4 mars në Wembley të Londrës, gjatë një eventi bamirësie. Ekziston edhe një foto e atij takimi, ku midis tyre ndodhet […]

Aktori i famshëm Idris Elba ka pranuar nëpërmjet një videoje në llogarinë e tij në Tëitter se është infektuar me Covid-19. Aktori 47-vjeçar tha se ndihet mirë dhe se deri më tani nuk ka simptoma, por ka zgjedhur që të vetë-izolohet pasi më herët kishte pasur kontakt me një person të infektuar. Ai ndodhej në […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background