Health Magazine

Në një intervistë për “Health” Bebe Rexha është shprehur se është në kërkim të partnerit apo partneres ideale. ‘Thjesht dua të gjej dikë që e dua dhe që më do, dhe nuk më intereson nëse është një djalë apo një vajzë’ tha Bebe duke shtuar se se etiketat nuk janë të domosdoshme dhe se në […]

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare e cila është mjaft aktive me ndjekësit në rrjetet sociale por jo vetëm ajo. Ajo gjithmonë i tregon gjërat hapur dhe kështu ka ndodhur edhe në një intervistë që ajo ka dhënë për revistën ‘Health’. Ajo është ndalur tek pesha e saj dhe është shprehur se […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background