HBO

Filmi “Parasite” që ishte edhe fituesi i madh në çmimet Oscar këtë vit,  mund të realizohet në seri televizive nga kanali HBO. Regjisori koreano-jugor, Bong po bashkëpunon me regjisorin amerikan, Adam McKay, për realizimin e pesë ose gjashtë episodeve të serialit televiziv dhe aktori Mark Ruffalo po konsiderohet si aktori favorit për njërin nga rolet […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background