Halsey

Kur Hasley publikoi hitin e saj të fundit “Without Me”, pas ndarjes me G-Eazy-n, të gjithë menduan se ishte një dedikim për reperin dhe kohën që çifti kaloi bashkë. Ngjashmëria mes reperit dhe protagonistit në videoklipin e “Without me” e bindi me tepër publikun se kënga ishte dedikim. Megjithatë, të gjitha këto mbeteshin teori të […]

G-Eazy ka investuar gjithë ato para që dhëmbët t’i shkëlqejnë… por jo nga pastërtia. Rreperi – i cili kohët e fundit u rikthye me ishin, Halsey – investoi 30.000 dollar për një palë proteza dhëmbësh me 500 diamantë. Zbulohet se pjesa 14karatëshe ngjyrë rozë dhe e artë ishte krijuar nga argjendarja e të famshmëve, Raksha, […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background