Hailey Baldwin

Këngëtari i njohur Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kanë celebruar dashurinë e tyre ligjërisht në shtator të vitit të kaluar, ndërkohë që dasëm nuk kanë bërë akoma. Muajt e fundit, çifti i njohur e ka shtyrë disa herë me radhë dasmën që aq shumë dëshironin të bënin. Sipas një burimi të afërt për “People” […]

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë një ndër çiftet më të përfolur në showbiz, kjo jo vetëm për marrëdhënien por edhe për krizat e njëpasnjëshme mes tyre. Së fundmi ndonëse janë zyrtarisht të martuar, një burim pranë tyre ka treguar se janë duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë. Ata shprehen se kanë probleme për […]

Në një intervistë për ‘Vogue’, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë rrëfyer për jetën e tyre si të sapomartuar dhe për vendimin e tyre të pazakontë. Ata janë shprehur se nuk kanë kryer marrëdhënie seksuale deri ditën e martesës. Midis të tjerave, Justin ka treguar se ai kishte një vit pa kryer […]

Revista prestigjoze “Page Six”, ka shkruar një artikull ku tregon se Hailey Baldwin dhe Justin Bieber do të martohen më 28 shkurt. Ata gjithashtu kanë shpërndarë edhe ftesat e dasmës, por pa treguar vendin se ku do të zhvillohet. Gjithashtu revista e famshme ka zbuluar edhe disa detaje nga ceremonia. Përveç festimeve që do të […]

Për Hailey Baldwin viti 2018 ka qënë viti i ndryshimeve të mëdha. Ajo tashmë është pjesë e familjes Bieber, pas ceremonisë së fshehtë martesore me Justin Bieber në Kanadë Por vitin 2019 ka mbërritur ndryshe për modelen e njohur. Ajo është shprehur hapur në Instagram për pasiguritë e saj, duke treguar se ka shumë probleme […]

Në 2016, në shumë portale raportohej për marrëdhënien “casual” të Drake dhe Hailey Baldwin. Sigurisht ajo ishte 18 vjeç dhe ai ishte 29, që është një diferencë shumë e madhe – kemi parë më të mëdha. “Modelja 18 vjeçare del me këngëtarin e madh në moshë” nuk është një titull shumë shokues ditët e sotme. […]

Pak javë më parë, fotoja e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin duke qarë në mes të rrugës në Manhatan ka bërë xhiron e rrjetit. Pas kësaj të gjithë u bënë kuriozë, se cila ishte arsyeja e debatit ose e mërzitjes së çiftit. Vetë Justin është shprehur se në çdo çift ka ditë të mira dhe […]

Pas një dite të mërzitshme Justin Bieber ka marr një vendim që për fansat e tij është një lajmi më I mirë i mundshëm. Ai ka vendosur të presë flokët dhe, të themi të drejtën duket shumë më mirë se më përpara. Nga fotot shihet se e fejuara e tij është e lumtur pas këtij […]

Dramat vazhdojnë mes çiftit Justin-Hailey, po se ç’drama janë një Zot e di! Bukuroshat kishin dalë shëtitje me biçikleta, kur në moment kanë ndalur. Justin më pas ka filluar të flas i shqetësuar teksa e fejuara e tij e dëgjonte, dhe vetëm pas pak çastesh ka nisur të qajë. Hailey duket se është emocionuar gjithashtu […]

Telashet nuk paskan të sosur për Justin Bieber. Pak probleme ka pasur me fansat, e me të dashurat-ose ishet-por dhe problemet me te fejuarën i duheshin. Modelja Hailey Baldwin, së fundmi  është vënë në qendër të kritikave për racizëm. Shkak për këtë janë bërë disa komente të publikuara në rrjetet sociale të bëra në vitin […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background