Gwyneth Paltrow

Aktorja e famshme e Hollywood-it, Gwyneth Paltrow, ka nxjerrë në shitje qirinj me aromën e vaginës së saj. Gjithçka nisi si një shaka mes saj dhe krijusit të parfumeve Douglas Little, kur teksa po punonin për të krijur një parfum të ri, një moment Gwyneth ndjeu se po ndjente erën e organit të saj gjenital. […]

Edhe pse praktikisht sapo kanë filluar jetën si të martuar, Gwyneth Paltrow dhe bashkëshorti, Brad Falchuk nuk jetojmë së bashku. Ata u martuan shtatorin e vitit të kaluar pas së cilës shkuan në Maldive me fëmijët e tyre për muajin e mjaltit. Aktorja e njohur tha për “Sunday Times” se ajo dhe bashkëshorti nuk jetojnë […]

Lajme të këqija vijnë për aktoren e famshme Hollywood-iane, Gwyneth Paltrow . Një qytetar nga Utah, Terry Sanderson, ka ngritur një padi ndaj aktores, për një aksident me ski në të cilin thotë që ka mbetur i plagosur. Sipas tij, artistja ishte ne vendin e aksidentit dhe nuk ka kërkuar ndihmë për Terry-n e plagosur. […]

Po të kthehemi pas në kohë dhe të kujtojmë lidhjet-e shumta- dashurore të Brad Pitt, do të vërejmë një detaj tejet interesant. Si duket, aktori i shumëkërkuar parapëlqen të përshtatet aq shumë me të dashurat e tij, sa i “vjedh” dhe look-un. “Brad Pitt, djali që i pëlqen të duket si e dashura e tij.”,- […]

Të gjithë i njohim e i duam Beyonce dhe Jay Z. Si mos t’i duam kur vazhdimisht na dhurojnë hite dhe muzikë të mirë? Siç dihet, disa nga hitet e albumit “Lemonade”, bazohen në tradhëtinë e përfolur të Jay Z. Por në momentin që dukej se po shuhej si histori, dhe askush nuk po e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background