granit xhaka

Granit Xhaka është bërë baba për herë të parrë. Futbollisti shqiptar I Arsenalit dhe gruaja e tij Leonita, janë tanimë prindër të një vajze, Ayanës. Xhaka e ndau gëzimin edhe me ndjekësit duke postuar në Instagram një foto të ëmbël me duart e te treve poshtë së cilës shkroi:  ‘Mirë se erdhe princesha jonë e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background