Gigi Hadid

Supermodelja Gigi Hadid dhe ish-këngëtari i grupit “One Direction”, Zayn Malik, kanë elektrizuar së fundmi fansat e tyre teksa e kanë nisur sërish marrëdhënien e tyre romantike, dy vjet pas ndarjes. Modelja 24-vjeçare e “Victoria Secrets” ka zbuluar së fundmi se mendon që të nisë një familje me këngëtarin 27-vjeçar dhe se është optimiste për […]

Zayn e Gigi u ndanë për herë të fundit në nëntor të vitit 2018, por duket se kjo nuk ka zgjatur më shumë se një vit dhe tani të rinjtë janë sërish në krahët e njëri-tjetrit. Çifti i ribashkuar u panë të shtunën në mbrëmje në New York, ndërsa kishin dalë për të festuar ditëlindjen […]

Gigi dhe Zayn kanë nisur të komunikojnë sërish pas 10 muajsh ndarje dhe këtë e kanë konfirmuar burime pranë modeles së famshme. Ka qenë pikërisht kjo e fundit ajo e cila i ka shkruar këngëtarit britanik pak kohë pas ndarjes me ish të dashurin e fundit, Tyler Cameron. Gigi gjithmonë ka patur një vend të […]

Dy janë motrat e famshme të familjes Hadid por Gigi dhe Bella kanë edhe dy gjysmëmotra më të mëdha nga martesa e parë e babait, Mohamed Hadid, para se ai të martohej me nënën e tyre, Yolandën në vitin 2000. Alana dhe Marielle Hadid janë po ashtu të përfshira me modën, njëra si personal shopper […]

Gigi dhe Bella Hadid grabiten në Mikonos. Dy modelet e njohura kanë qenë duke pushuar në ishullin grek dhe apartamenti që kishin marrë me qira është grabitur teksa ato ndodheshin jashtë. Grabitësit kanë marrë bizhuteritë, veshjet, çanta, syzet e modeleve etj. I ati i tyre, Mohamed Hadid është shprehur se vajzat e tij ishin të […]

Grimi është bërë pjesë e rutinës së përditshme për femrat, por dhe jo vetëm. Disa nuk dalin nga shtëpia pa vendosur pak rimel dhe një të kuq buzësh. Ka dhe nga ato, që zgjohen në mëngjes posaçërisht për të bërë makeup, madje kanë dalë teknika si të vendosësh grimin që të dukesh natyrale. Sa herë […]

E bukur po, e zgjuar po, e dashur po! Po na doli dhe e talentuar mor shokë! Gigi Hadid, një ndër supermodelet më të përfolur të momentit, ka vendosur të ndërroj profesion dhe të bëhet aktore. Në një intervistë për Pirelli, Hadid tha se ishte e prirur për të ndjekur gjurmët e modeleve si Tyra […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background