Gerard Pique

Edhe pse Shakira 42 vjeç ka 10 vjet në një lidhje dashurie me futbollistin Gerard Pique 32 vjeç, ata ende nuk janë martuar, dhe këngëtarja ka zbuluar më në fund arsyen pse. Ajo tha për revistën “Holla” se martesa e frikëson atë. “Nuk dua te martohem. Sinqerisht, martesa më frikëson. Nuk dua që të më […]

Këngëtarja e famshme Shakira mund të dënohet me burg nëse vërtetohet që është bërë pjesë e një evazioni fiskal së bashku me bashkëshortin e saj Gerard Pique. Dyshohet se që nga viti 2012, kur ajo është shpërngulur në Spanjë, nuk i ka paguar shtetit asnjë qindarkë taksa nga të ardhurat e saj. Prej vitit 2012-2014, […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background