Georgina Rodriguez

Të gjithë lojtarët e skuadrës së Juventus përfshirë edhe Cristiano Ronaldon janë vetëizoluar pasi futbollisti Daniele Rugoni doli pozitiv me koronavirus. Ronaldo është izoluar në vilën e tij me partnerën Georgina dhe fëmijët. Por mesa duket Georgina është mërzitur duke qëndruar në shtëpi dhe ka dalë të bëjë shopping në disa dyqane veshjesh. Ajo është […]

Prej kohësh jetojnë bashkë, ndonëse zyrtarisht Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, nuk janë të martuar. Ata janë prindër të një vajze, Alana, ndërsa së bashku me to, jetojnë edhe tre fëmijët e tjerë të Ronaldos. Dhe për këtë Georgina paguhet. Mediat spanjolle, raportojnë se Georgina, merr një shumë në fund të çdo muaji, që shkon […]

Ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen e tij të 35-të. Me këtë rast ai ka marrë shumë urime nga kolegët dhe familjarët e tij. Mirëpo vëmendjen e mori supriza e partneres së tij, Georgina-s e cila është munduar ta bëjë partnerin e saj sa më të lumtur në këtë ditë […]

Georgina Rodriguez, bashkëjetuesja dhe partnerja e yllit të Juventusit Cristiano Ronaldo ka rrëfyer së fundmi emocionet e fillimit të tyre. Në një prononcim për revistën “Grazia”, Georgina tregon se Ronaldo është i vetmi njeri që e bën të dridhet dhe e emocion. “Para tij dridhesha e tëra, por u ndez një shkëndijë mes nesh,”- tha […]

Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Georgina Rodriguez e Alketa Vjesiu, janë disa prej figurave të njohura që do të prezantojnë “Sanremo 2020”. Teksa secila prej tyre, por edhe pjesa tjetër e stafit po përgatiten për të organizuar një festival madhështor, mediat italiane shkruajnë se partnerja e Cristiano Rolado-s nuk është e kënaqur nga pagesa. Giorgina Rodriguez […]

Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, ka zgjedhur si dizenjuese të fustaneve të saj shqiptaren Lia Stublla. Së fundmi ajo është shfaqur në një event me fustanin ngjyrë gri me nuanca dhe duket vërtet bukur. Edhe disa ditë më parë, Georgina është shfaqur përsëri me një fustan ngjyrë bojëqielli duke ia besuar pamjen […]

Format e Georginës janë të parezistueshme. Admiruesi i parë është sigurisht Cristiano Ronaldo, që zakonisht i rezervuar, nuk mund të bëjë tjetër veçse t’i dërgojë një zemër të dashurës së saj, që poston në rrjetet sociale foto me bikini e shtrirë në barkë si një divë e vërtetë. Cifti është me pushime në Costa Azzurra […]

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez dhe e gjithë familja kanë fluturuar në Greqi për të shijuar disa ditë pushimesh relaksuese dhe zbavitëse. Teksa futbollisti skalit trupin e tij në palestër, partnerja e tij shijon ujin së bashku me fëmijët. Në pishinë ajo pozon me bikini, duke treguar format e saj që të marrin mendjen. Ajo kërkon […]

Bark dyshues për Georgina Rodriguez, që në tribunën e ndeshjes mes Portugalisë dhe Serbisë, ka lënë të dyshohet që mund të jetë shtatzënë. Menjëherë mediat fillojnë me hamendësimet e tyre: modelja dhe Christiano Ronaldo ndoshta presin një bebe? Për momentin asnjë koment apo siguri, por nëse shtatzënia do të konfirmohej, ky do të ishte fëmija […]

Georgina Rodriguez festoi të dielën e datës 27 Janar ditëlindjen e saj të 25-të. Mund të hamendësojmë që ka marrë një tufë me dhurata luksoze nga njerëzit e saj të afërm, por dhuratën më të bukur e mori nga partneri, Cristiano Ronaldo. Futbollisti i njohur postoi një foto të të dyve në profilin e tij […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background