Gashi

Këngët e tij sapo publikohen kthehen gjithmonë në hite, e sidomos “Creep on me”. Tashmë e keni kuptur se po flasim për reperin shqiptar Gashi. Ai është kthyer në një prej reperëve të preferuar në të gjithë botën. Një postim i tij disa orë me parë në Instagram na ka emocionuar të gjithëve e sidomos […]

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare Gashi feston sot 29 vjetorin e lindjes. Ndryshe nga kolegët e tij, që preferojnë të organizojnë party të shfrenuara dhe të festojnë për ditë me rradhë, Gashi njoftoi se me siguri ditëlindjen do ta festojë në Korenë e Veriut ku gjithashtu mund të japë edhe disa koncerte. Mosha 29-vjeçare […]

Gashi është një nga reperat e rinj shqiptar më premtues në tregun muzikor amerikan. Ai ka bërë një rrugë të gjatë e me shumë vështirësi për të nënshkruar një kontratë me shtëpinë diskografikë të Jay-Z. I ftuar në një intervistë me MTV, një nga pyetjet që i ka bërë gazetari ishte për origjinën e tij […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background