enrique iglesias

Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka ndarë me të gjithë fansat një lajm të trishtë. Përmes një postimi në “Instagram” ai ka njoftuar se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ai ka qenë një biznesmën shumë i njohur në Spanjë dhe në moshën 83 vjeç nuk mundi të përballonte […]

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë. Ka qenë vëllai i këngëtarit spanjoll Enrique, Julio Iglesias Jr, i cili ka konfirmuar që bukuroshja ruse Anna kishte lindur, gjatë një interviste me radiotelevizionin kilian ADN. Pyetjes nëse fëmija ishte djalë apo vajzë, ai iu përgjigj duke thënë se ishte secret. Ish-tenistja, […]

Anna Kournikova është sërish shtatzënë. Ylli i tenisit raportohet se po sjell në jetë fëmijën e tretë me Enrique Iglesias. Lajmi për shtatzëninë e saj vjen dy vite pasi  Anna solli lindi binjakët, Lucy dhe Nicholas. Nuk dihet ende sa muajshe shtatzënë është 38-vjeçarja. Çifti nuk ka komentuar në lidhje me lajmin. Thashethemet u ngritën […]

Këngëtari, Enrique Iglesias ka ngritur në ajër të gjithë fansat e tij shqiptarë. Mbrëmjen e kaluar, teksa mbante një koncert në Greqi, ylli latin, ka valëvitur flamurin kuqezi në mes të skenës. Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, Iglesias ngre flamurin shqiptar në ajër dhe vazhdon të këndojë. Ky moment është shoqëruar me brohorima […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background