Enca

Kjo verë i ka gjetur personazhet shqiptarë duke punuar për projekte të reja. Njëri prej tyre është Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi se kanë filluar xhirimet e filmit të ri. Ai nuk ka zbuluar detaje të tjera, përveç faktit që pritet të jetë një film komedi. Por burime ekskluzive pranë Blitz.al kanë zbuluar […]

Reperi Noizy është më i pëlqyer dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Ai është tepër aktiv në profilin e tij në “Instagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij. Oriola Marashi e cila ishte prej kohësh ka qenë pjesë e labelit OTR, tashmë ka dalë prej tij. Në profilin e saj […]

Nëse ka dy fjalë që mund ta përshkruanin më së miri Oriola Marashin janë pikërisht “seksi dhe provokuese”. Ajo është një ndër modelet më të njohura shqiptare e cila është bërë pjesë e klipeve botërore dhe shumë fansa të OTR po presin debutimin e saj në muzikë. Pas largimit të Encës nga labeli OTR , […]

Enca është një nga këngëtaret e preferuara të rinisë shqiptare, e madje edhe më e kërkuar në koncerte dhe në pub-e. Kështu, dikush e ka pyetur rreperin Çartani nëse do të kishte bërë një bashkëpunim me Encën. ‘Me Encën, në të gjitha aspektet’, është përgjigjur ai. Nuk e dimë nëse e ka patur seriozisht apo […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background