Drenusha XHarra

Këtë edicion të 92-të të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar, pjesë e tapetit të kuq janë bërë edhe shqiptarët që veshën personalitetet që kaluan aty. Një fustan të zi me cope kadife, dizenjuar nga shqiptarja Dona Matoshi ishte veshja e modeles dhe sipërmarrëses amerikane Blac Chyna. Ndërkohë që Valdrin Sahiti kishte krijuar një fustan […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background