Drake

Page: 2

Kanye West po zbrazet mbi Drake dhe Nick Cannpn për fjalë publike, tekste këngësh ose thjesht përmendjet e Kim Kardashian nga dy artistët. Burri i Kimit i doli në mbrojtje më një seri videosh ku ai flet për një tufë gjërash “që nuk qëndronin mirë në shpirtin e tij”. E para ishte Nick që fliste për […]

Një teori që po vërshon nëpër Internet pretendon se Kim, që familjarët e saj e thërrasin me përkëdheli Kiki, mund të jetë Kiki e famshme që jemi fiksuar gjithë verës. Në këngën “In My Feelings” të Drake, flitet për një Kiki misterioze – po a është zgjidhur misteri? Një përdorues në Twitter me emrin Tyler […]

Drake ka qenë shumë i urtë kohët e fundit përsa i përket jetës së tij dashurore. Ai doli njëherë në intervistë dhe tha se ishte i dashuruar me një vajzë që s’ka pasur asnjë lidhje më person të famshëm më parë. Ai vazhdon të rrijë i urtë, por pas nje fotoje të postuar, aludohet se […]

“Keke, do you love me? Are you riding?” kemi gjithë verën që dëgjojmë. Madje ka dhe disa për nesh që kemi guxuar dhe kemi bërë video duke kërcyer këngën. #InMyFeelings është hashtag-u më i përdorur i momentit, ku fansat e hitit të kënduar nga Drake, publikojnë sfidën e tyre të kërcimit në rrjetet sociale Kaq […]


Current track

Title

Artist

Background