Dokumentar

Justin Bieber u shfaq shumë i dashuruar dhe duke e përqafuar vazhdimisht bashkëshorten e tij, Hailey Baldwin, në premierën e dokumentarit të tij të ri të realizuar për platformën YouTube, “Seasons”. Çifti i sapomartuar, pozoi për fotografët në qilimin e kuq teksa shoqëroheshin edhe nga e ëma e këngëtarit, Pattie Mallette. Deri tani janë publikuar […]

Rihanna sapo i ka shitur “Amazon”, dokumentarin mbi jetën dhe karrierën e saj ndër vite. Rreth 1200 orë xhirime, ky dokumentar, emri i të cilit ende nuk është bërë publik, u shit për plot 25 milionë dollarë që shkojnë direkt në llogarinë e 31-vjeçares. Regjisori Peter Berg u shpreh për “Hollywood Reporter” se ka vite […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background