Deer Valley Resort

Lajme të këqija vijnë për aktoren e famshme Hollywood-iane, Gwyneth Paltrow . Një qytetar nga Utah, Terry Sanderson, ka ngritur një padi ndaj aktores, për një aksident me ski në të cilin thotë që ka mbetur i plagosur. Sipas tij, artistja ishte ne vendin e aksidentit dhe nuk ka kërkuar ndihmë për Terry-n e plagosur. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background