David Beckham

Takimi i tyre i parë ka ndodhur më shumë se 20 vjet më parë, por David Beckham duket se është një romantik tipik dhe ruan ende një biletë treni. Është bileta e Victoria-s në të cilën ajo i shkroi ish-futbollistit numrin e saj të telefonit. I ftuar tek Jimmy Fallon në “Tonight Show”, David tregoi […]

Victoria Beckham në një emision ka zbuluar sekretin e martesës pa grindje. ajo është shprehur se dashuria me David ka qenë një dashuri me shikim të parë. Sapo e ka parë, ka dëshiruar që me të të kalojë gjithë jetën. Në vitin e hershëm 1999 ata u kurorëzuan në martesë, ndërsa sot kanë katër fëmijë, […]

David dhe Viktoria Beckham kanë blerë apartamentin më të shtrenjtë në botë me vlerë rreth 40 milion euro. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira dhe më të shtrenjta Floridës, në “One Thousand Museum”. Godina gjigande është projektuar nga arkitekti i njohur irakian Zaha Hadid, dhe ky objekt i dha dy herë çmimin […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background