Daniel Craig

Ylli i Hollivudit, Daniel Craig, nuk do t’ua lërë pasurinë fëmijëve të tij, duke thënë se ai planifikon ta dhurojë për bamirësi. Craig, i cili ka një pasuri të vlerësuar prej 145 milion dollarësh, nuk do t’u japë fëmijëve të tij asnjë cent, duke thënë se filozofia e tij është ta “heqë qafe pasurinë ose […]

Billie Eilish ka publikuar këngën e saj kushtuar filmit të ri ‘James Bons’ i cili do jetë i fundit për aktorin Daniel Craig. Tema e këngëtares për filmin e ri ‘James Bond’ është një baladë dramatike, që lë të kuptohet se komploti do të përqendrohet në tradhtinë e agjentit sekret. Teksti i këngës ‘No time […]

Aktori Daniel Craig ka konfirmuar se paraqitja e tij në filmin “No Time To Die” do të jetë e fundit, në të cilin ai do ta portretizojë karakterin ikonik, James Bond. Aktori është shprehur i lumtur që e kishte nënshkruar marrëveshjen e fundit për ta luajtur edhe një herë agjentin sekret para se të tërhiqej […]

Filmi i 25-të i aventurave të agjentit të famshëm të mbretëreshës, James Bond do të titullohet “No Time To Die” (S’ka kohë për të vdekur), njoftoi të premten në “Twitter” ekipi i prodhimit. “Ai do të shfaqet nëpër sallat e kinemave më 3 prill në Britani të Madhe dhe 8 prill në SHBA”, theksoi produksioni. […]

Xhirimet kanë nisur në Xhamaika, por trupa e ‘Bond 25’ është transferuar në Londër. Ja tek shohim fotot e para nga set-i i xhirimeve, me protagonist Daniel Craig. Fotot e realizuara në zonën mes Buckingham Palace dhe The Mall, shfaqin bond teksa xhiron pjesë nga filmi i Cary Joji Fukunaga me Léa Seydoux, Ralph Fiennes […]

Xhirimet e filmit të ardhshëm rreth agjentit të famshëm, James Bond janë pezulluar pasi Daniel Craig është lënduar. Aktori anglez 51 vjeç, thuhet se ka vrarë kaviljen gjatë xhirimeve të filmit të ardhshëm –‘Bond 25’ në Xhamajka. Sipas ‘The Sun’ është nisur drejt SHBA-së për analiza më të hollësishme. Xhirimet për filmin filluan muajin e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background