Daniel Craig

Filmi i 25-të i aventurave të agjentit të famshëm të mbretëreshës, James Bond do të titullohet “No Time To Die” (S’ka kohë për të vdekur), njoftoi të premten në “Twitter” ekipi i prodhimit. “Ai do të shfaqet nëpër sallat e kinemave më 3 prill në Britani të Madhe dhe 8 prill në SHBA”, theksoi produksioni. […]

Xhirimet kanë nisur në Xhamaika, por trupa e ‘Bond 25’ është transferuar në Londër. Ja tek shohim fotot e para nga set-i i xhirimeve, me protagonist Daniel Craig. Fotot e realizuara në zonën mes Buckingham Palace dhe The Mall, shfaqin bond teksa xhiron pjesë nga filmi i Cary Joji Fukunaga me Léa Seydoux, Ralph Fiennes […]

Xhirimet e filmit të ardhshëm rreth agjentit të famshëm, James Bond janë pezulluar pasi Daniel Craig është lënduar. Aktori anglez 51 vjeç, thuhet se ka vrarë kaviljen gjatë xhirimeve të filmit të ardhshëm –‘Bond 25’ në Xhamajka. Sipas ‘The Sun’ është nisur drejt SHBA-së për analiza më të hollësishme. Xhirimet për filmin filluan muajin e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background