Dafina Zeqiri

Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të videoklipit, krah së cilës ka treguar se është shumë krenare për prejardhjen e saj. “A mund të […]

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo është një nga ato personazhe të njohur të ekranit që ka eksperimentuar shumë me look-un e saj. Brenda një periudhe të shkurtër, Dafina ndryshon shpesh modelet e flokëve. Së fundmi knëgëtarja ka guxuar shumë me flokët dhe nuk mund ta besoni se ajo është […]

Reperi Noizy është më i pëlqyer dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Ai është tepër aktiv në profilin e tij në “Instagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij. Oriola Marashi e cila ishte prej kohësh ka qenë pjesë e labelit OTR, tashmë ka dalë prej tij. Në profilin e saj […]

Bashkia e Prishtinës ka lajmëruar se do të realizoj një koncert për Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Ata kanë bërë të ditur dhe shumën që do të paguhen këngëtarët që do të marrin pjesë në koncert, dhe bëhet fjalë për një shumë relativisht të vogël, duke pasur parasysh se sa paguhen nëpër koncerte private këta […]

Pas deklaratës së Nora Istrefit, e cila dënonte përdhunimin e të miturës nga Drenasi, një tjetër këngëtare ka dalë në mbrojtje të të drejtave të grave. Dafina Zeqiri është bërë sot pjesë e protestës me pankartë në dorë dhe ka bërë thirrje që të bëhen të gjithë pjesë e saj. “Bac edhe sa thirrje” shkruhet […]

Tuna Sejdiu lançoi hitin e saj të ri, pas tre viteve pushimi. Kënga quhet “Chonga”, dhe sundohet nga ritme të forta verore. Që Tuna do rikthehej fuqishëm, nuk na bënte përshtypje. Ajo që na ka habitur pak ka qenë reagimi I Dafina Zeqiri. Siç dihet vajzat kanë pasur shoqëri të fortë, derisa u larguan për […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background