Conor McGregor

Legjenda e boksit Mike Tyson asnjëherë nuk e ka fshehur adimirimin e tij për Conor McGregor dhe këtë herë i ka rezervuar një këshillë. I ftuar në emisionin e ‘MMA Shoë’ ish-boksieri amerikan u shpreh se Conor nuk duhej t’i shpenzonte paratë gjyqeve dhe me dhurata për njerëz që nuk i meritojnë ato. ‘Ashtu si […]

Përleshja mes Khabib Nurmagomevod dhe Conor McGregor ishte kryefjala e fundjavës së kaluar. Momenti më emocionues ishte kur, pas fitores, Khabib kërceu jashtë oktagonit për të sulmuar anëtarin e ekipit të McGregor, Dillon Danis. Presidenti i UFC-së, Dana White deklaroi se Komisioni Atletik i Shtetit të Nevadës po mendon që të mbajë të gjithë të ardhurat e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background