Britney Spears

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Britney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë më në mes të betejës së saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 37-vjeçare kishte planifikuar të rifillonte koncertet, por mesa duket një gjë e tillë nuk do të ndodhë. DailyMail shkruan se menaxheri i këngëtares ka […]

Historia e Britney Spears dhe ish-menaxherit të saj është komplikuar edhe më shumë. Ajo ka kërkuar urdhër ndalimi për Sam Lutfi sepse sipas dokumenteve të dërguara në gjykatën e Los Angeles ai i ka dërguar mesazhe dhe kërcënime këngëtares dhe gjithë familjes së saj. Ai ka qenë fajtor për traumat e rënda psikologjike dhe mendore […]

Një periudhë e keqe për Britney Spears, e cila ka njoftuar në Instagram se ka nevojë për pak kohë për veten. Sipas TMZ, ylli i pop-it duket që është e shkatërruar nga sëmundja e babait Jamie Spears, që është operuar së fundmi për shkak të një problemi me zorrën e trashë. Për tu kujdesur për […]

Lajme të këqija për ata që në vitet 2000 kanë qenë adoleshent, dhe kanë idhull Britney Spears. Këngëtarja amerikane ka vendosur të shkëputet nga muzika për një afat kohor të pacaktuar. Kjo shkëputje vjen si pasojë e sëmundjes së të atit. Ky i funidt po vuan një sëmundje që po i rrezikon jetën, dhe Britney shpreh […]

Birmingham? Apo Blackpool? Në këtë ngatërresë fjalësh është gjendur Britney Spears të shtunën mbrëma gjatë një koncerti në Angli, kur Spears u ngjit në skenë për të përshëndetur turmën pa ditur se në cilin qytet po performonte. Shumë keq Britney! Në videon e shkëputur nga shfaqja, mund të dëgjoni turmën që i fishkëllen “Boo” pasi […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background