Bradley Cooper

Në qershor të vitit të kaluar Bradley Cooper dhe Irina Shayk njoftuan ndarjen e tyre pas 4 vitesh së bashku, një vendim që shokoi publikun. Në një intervistë për “British Vogue” modelja ruse ka folur për herë të parë mbi lidhjen me Cooper dhe jetën e saj të re si një nënë single e vajzës […]

Brad Pitt ka falenderuar publikisht mikun e tij, Bradley Cooper pasi ishte ai që e ndihmoi të hiqte dorë nga alkoli. Në Golden Globe ai fitoi çmimin për aktorin më të mirë jo protagonist në filmin ‘Once Upon a Time in Hollywood’. Dhe në fjalimin e pranimit të yllit 56-vjeçar në Bordin Kombëtar të Rishikimeve […]

Kimia dhe performanca e Bradley Cooper dhe Lady Gaga në filmin ‘Shallow’ bëri që fansat të mendojnë se ata ishin vërtet çift dhe të dashuruar. Por në fakt duket se ka shumë më shumë se kaq në këtë histori. Sipas një burimi  pranë këngëtares, ajo u kishte thënë miqve të saj që Bradley ia kishte […]

Një muaj pasi u nda nga i dashuri i saj Brandley Cooper, Irina Shyak kalon në kundërsulm. Në fillim fotot seksi nga Islanda ndërsa tani vjen ‘hakmarrja’ e vërtetë. Nëse ka diçka që modelja me famë botërore e bën më se miri është pikërisht komunikimi me look-un e saj. Teksa shëtit në New York në […]

Edhe pse ende nuk ka asnjë konfirmim për lidhjen mes Lady Gagas dhe Bradley Cooper, mediat ndërkombëtare po vazhdojnë të rrëmojnë duke guxuar më shumë rreth tyre. Sipas burimeve të fundit pranë këngëtares dhe aktores me famë botërore, për revistën “Touch”, Lady është në pritje të ëmbël dhe babai i fëmijës është Bradley Cooper. Kohët […]

Lady Gaga dhe Bradley Cooper u përfolën për një lidhje mes tyre pas xhirimeve të “A Star Is Born”. Madje sipas burimeve kimia mes tyre u bë dhe shkak për përfundimin e marrëdhënies së aktorit me partneren e tij modelen, Irina Shayk. Por mesa duket fansat kanë arritur të ‘bindin’ dyshen që të rikthehen në […]

Marrëdhënia e Bradley Cooper me Irina Shayk mori fund dhe duket se Lady Gaga paska pasur lidhje me këtë vendim të çiftit. Sipas Metro, Shayk ka akuzuar Bradley-n për tradhti kur pa se ai dhe Lady Gaga ishin më të afërt se ç`duhej me njëri-tjetrin. “Marrëdhënia e Bradley-t me Irina-n filloi të ftohej kur ai […]

Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert e pyesnin “Ku e ke Bradley-n”, ndërkohë Gaga ka dhënë këtë përgjigje për ta “Jini të sjellshëm ose zhdukuni”. […]

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper. Të paktën kështu shkruajnë mediat e huaja në lidhje me ciftin e famshëm. Irina Shayk thuhet se u largua nga shtëpia që ndan me Bradley Cooper. Është raportuar javën e kaluar se marrëdhënia e tyre ‘varet nga një fije’ dhe sipas The Sun, supermodelja ruse tani ka lënë shtëpinë […]

Alarm! Probleme në parajsë! Aktori i njohur Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk po hasin probleme në marrëdhënien e tyre, dhe e gjitha pasi kanë “mospërputhje karakteri”. Sipas mediave të huaja një ndër faktorët kryesor i këtyre problemeve është diferenca prej 11 vjetësh që kanë në moshë. “Ai nuk pi alkool dhe po ndjek një […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background