Brad Pitt

Mbrëmja e ndarjes së çmimeve Oskar  ka shpallur fitues filmin ‘Parasite, ‘një prodhim i koreano-jugorit Bong Joon-ho, që ishte vlerësuar më parë edhe me Palmën e Artë në Canne. Filmi ka fituar statujën e filmit më të mirë të huaj dhe regjinë më të mirë. Kjo është hera e parë që një film jo në […]

Courteney Cox e ka dhënë miratimin e saj për bashkimin e Jennifer Aniston me ish-bashkëshortin Brad Pitt dhe madje mendon se ata “ende e duan njëri-tjetrin”. Mikja më e mirë e Jennifer, e cila luan në serialin “Friends”, ka pëlqyer një sërë postimesh që flasin në lidhje me ribashkimin e dyshes së famshme, njëri prej […]

Duket sikur jemi kthyer pas në kohë rreth 5- vjeçarit të parë të viteve ’00 pasi Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë fotografuar bashkë për herë të parë pas më shumë se 15 vjetësh. Mbrëmjen e kaluar Jennifer ka pranuar çmimin e saj në “SAG Awards” për interpretimin e mrekullueshëm në serialin “The Morning Show”, […]

Mbremjen e kaluar është mbajtur edicioni i 25-të i ndarjes së çmimeve Critics’ Choice Awards. Ceremonia u drejtua nga aktori amerikan Taye Diggs dhe zgjati për disa orë. Filmi më i mirë u zgjodh, ‘Once Upon a Time in Hollywood’, Aktori më i mire Joaquin Phoenix për rolin në filmin ‘Joker’, aktorja më e mire, […]

Brad Pitt ka falenderuar publikisht mikun e tij, Bradley Cooper pasi ishte ai që e ndihmoi të hiqte dorë nga alkoli. Në Golden Globe ai fitoi çmimin për aktorin më të mirë jo protagonist në filmin ‘Once Upon a Time in Hollywood’. Dhe në fjalimin e pranimit të yllit 56-vjeçar në Bordin Kombëtar të Rishikimeve […]

Duket sikur historia e aktorëve Brad Pitt dhe Jennifer Aniston nuk do të mbarojë kurrë. Sipas Life & Style, Pitt dhe Aniston kanë rindërtuar romancën e tyre dhe ata janë të gatshëm ta ndajnë atë me botën në “Golden Globes” të muajit të ardhshëm. “Është mundësi e përsosur”, thotë një burim duke theksuar se të […]

Kanë kaluar rreth 3 vite që kur Angelina Jolie dhe Brad Pitt vendosën t’i japin fund martesës së tyre, por edhe pas kaq shumë kohësh Angelina mban mëri. Burime pranë aktores hollivudiane konfirmuan për “Us Weekly” se Angelina mendon se faji për mosfunksionimin e martesës ishte krejtësisht i Pitt. Sipas 44-vjeçares ai e ktheu familjen […]

Vajza e parë biologjike e Brad Pitt dhe Angeline Jolie, Shiloh Nouvel, ka treguar që herët tendencat e saj për t’u veshur si mashkull. Në dalje të shumta publike me prindërit, ajo vishej njësoj si vëllezërit e saj por tani duket se gjërat kanë shkuar më larg se kaq. Tani Shiloh edhe ndihet mashkull, ajo […]

Angelina Jolie ka rrëfyer se humbi veten teksa marrëdhënies së saj me Brad Pitt po i vinte fundi. Në një intervistë për revistën franceze ‘Figaro’, ylli i Hollywoodit tha e kishte përjetuar keq ndarjen. ‘Nuk e njihja më veten. E kisha humbur atë’ tha 44 vjecarja duke shtuar se gjatë ndarjes ishte ndjerë pothuajse e […]

Duke qenë shumë e zënë me xhirimet e filmit të ri, Angelina Jolie ka vendosur që këtë verë 6 fëmijët të pushojnë me babain e tyre, Brad Pitt. Çifti pas ndarjes kanë pasur shumë debate sa i përket kujdestarisë së fëmijëve, prandaj këto pushime janë konsideruar si një hap drejt paqes mes tyre. Shumë madje […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background