Bleona Qereti

Martesa e Bleona Qeretit me Gani Bardhën është përfolur shumë, që në fillimet e deri në ndarjen e bujshme. Megjithatë ajo që të bën përshtypje tek kjo dyshe ish-bashkëshortësh është marrëdhënia e mirë që kanë ruajtur mes tyre. Bleona ka qenë gjithnjë e hapur ndaj mediave qoftë për jetën e saj profesionale edhe atë personale. […]

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti prej vitesh vazhdon karrierën e saj në SHBA, pa lenë mënjanë dhe jetën publike që ka në Shqipëri. Së fundmi ajo ka publikuar një këngë të re, që nuk është produksioni i saj, por një risjellje e këngës italiane “Su di noi” e kënduar nga Pupo. sëbashku me këngën ajo ka […]

Ka ardhur koha mesa duket dhe për Bleona Qeretin, që të plotësoj ëndrrën disa vjeçare. Ajo shpesh është shprehur se dëshiron të bëhet nënë, por në të njëjtën kohë karriera nuk i ka lënë shumë vend për të njohur dikë, dhe për të krijuar një familje. Rreth një vit më parë, këngëtarja e njohur Bleona […]

“L-I-R-I! Sa vajza dinë ta gërmëzojnë këtë fjalë?” Në foton “topless” në një jaht, Bleona shperh gjithë indinjatën e saj për njerëzit të cilët e gjykojnë. Ajo kishte dhe një mesazh për paparazzi-t, të cilët mesa duket I kanë cënuar privatësinë. Që Bleona Qereti ka gjithmonë diçka për të thënë, ky tashmë nuk është një […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background