Beyonce

Stilistët shqiptarë Kujta dhe Meri, aq të lakuar për fustanin që krijuan për Beyonce, kanë zbuluar se janë duke punuar për lançimin e linjës ‘Beyonce’ e cila do të dalë së shpejti në shitje. Kujta dhe Merita treguan se këngëtarja iu ka lejuar shumë liri në punën e tyre, ajo  thjesht ka kërkuar që ta […]

Duket se Beyonce po e shijon bashkëpunimin me stilistët shqiptarë. Pasi u shfaq në ditëlindjen e Diddy-t me fustanin e zi krijuar nga Kujta&Meri, këngëtarja i ka hedhur sytë nga krijimet e Valdrin Sahitit tashmë. Në postimin e tij në Instagram, zbulohet se fustani i kuq me dekolte të hapur që Beyonce do ta veshë […]

Kujta dhe Meri, stilistët shqiptarë që realizuan fustanin që Beyonce veshi për ditëlindjen e 50 të Diddy, folën për herë të parë pas bujës së jashtëzakonshme që pati lajmi. Ata thanë se u kontaktuan nga stafi i këngëtares përmes emailit dhe për të realizuar fustanin u deshën tre ditë punë pa pushim. “Kisha një barrë […]

Në festën e ditëlindjes së 50-të të Diddy-t ku pozoi me bashkëshortin, Jay Z, ylli botëror është parë e veshur me një fustan të zi, krijuar nga nga çifti kosovar Kujsta dhe Meri, të cilëy janë të njohur prej shumë vitesh me punën e tyre si stilistë. Nga mediat botërore përfshirë Daily Mail, paraqitja e […]

Pas diagnostifikimit të babait të tyre me kancer të gjirit, dy motrat Beyonce dhe Solange Knowles kanë rezultuar negative në testimin për genin trashëgues që e shkakton sëmundjen. Ky  lloj mutacioni  krijon tek meshkujt një probalitetet më të lartë për kancer të prostatës, të pankreasit , melanomës dhe kancer të gjirit kurse tek femrat kancer […]

Diva botërore e muzikës, Beyonce, ka surprizuar fansat me publikimin e dokumentarit ‘Making the gift’, i cili përfshin momente gjatë përgatitjes së albumit të saj ‘The Lion King’ të cilin e solli bashkë me filmin. Këngëtarja ka ndarë në dokumentar disa nga momentet e përditshmërisë ku shfaqet me binjakët pranë saj Blue Ivy-n dhe bashkëshortin. […]

Beyonce ndodhet aktualisht duke pushuar me bashkëshortin Jay Z dhe me tre fëmijët e tyre. Pas suksesit të filmit “The Lion King”, këngëtarja e njohur po shijon disa ditë pushime me familjen. Në disa foto të publikuara së fundmi në Instagram shihet barku i fryrë i këngëtares dhe të gjithë mendojnë se ajo është në […]

Blue Ivy Carter, vajza e Beyonce-s dhe Jay Z-së shfaqet në videon e re “Spirit”, bashkë me mamanë e saj. Tëitter-i po fiksohet me Blue Ivy-in sepse për ta, ajo është ylli i vërtetë. Në videon e publikuar, (kënga e parë e albumit) e bërë posaçerisht për filmin ‘Lion King’, momenti që ka prekur më […]

Nicole Curran ishte e panjohur, deri ditën e djeshme kur u kthye në një personazh të urryer nga fansat e Beyonce, pasi u fut mes saj dhe reperit Jay Z. Pasi videoja e reagimit ekspresiv të Beyonce u bë virale në internet, gruaja e konsideruara si “e padëshiruara”, e cila është edhe bashkëshortja e pronarit […]

Përveç faktit që Beyonce, Bebe Rexha dhe Era Istrefi janë të treja këngëtare të mrekullueshme, ato kanë dhe një tjetër të përbashkët: stil në të veshur. Dhe këtë herë duket se kanë bërë të njëjtën zgjedhje. Kjo veshje nga marka “Marine Serre” vjen në disa versione. Mund të jetë një komplet i pandarë (365 euro) […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background