baba

Aktori Kevin Hart do të bëhet baba për herë të katërt. Gruaja e tij, modelja Eniko Parrish është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka zbuluar vetë ajo të martën në mediat sociale. Parrish, 35 vjeç dhe Hart, 40 vjeç, tashmë janë prindër të një djali 2-vjeçar, Kenzo. Komediani ka gjithashtu vajzën […]

DJ Khaled është bërë baba për herë të dytë. Moguli i muzikës e ka ndarë lajmin e gëzueshëm përmes një postimi në Instagram, një foto e shkrepur në momentin kur mësoi se është bërë baba për herë të dytë. Ai falenderon Zotin, bashkëshorten Nicole Tuck të cilën e quan mbretëreshën e tij dhe mjeken që […]

Aktori hollivudian Richard Gere dhe bashkëshortja e tij spanjolle Alejandra u bënë prindër për herë të parë në muajin shkurt, pak kohë para se aktori të festonte 70-vjetorin e lindjes. Ata ishin në qendër të vëmendjes së medias gjatë ceremonisë së dasmës së tyre në maj të vitit të kaluar pasi dukeshin më të dashuruar […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background