Ashley Benson

Cara Delevingne, 26 vjeç dhe Ashley Benson, 29 vjeç, u martuan në Kishën e vogël, me temë ‘Elvis Presley’ në Las Vegas, e njëjta kishë ku në mars kishin thënë ‘po’ edhe Sophie Turner dhe Joe Jonas. Një ceremoni e fshehtë dhe shumë private, me të ftuar të zgjedhur mes të cilëve spikatnin Charlize Theron, […]

Prej kohësh është folur se modelja e njohur  Cara Delevigne është në një lidhje me aktoren e “Pretty Little Liars” Ashley Benson. Por tashmë duket se vajzat kanë vendosur të mos e fshehin më lidhjen e tyre. Ato janë zbuluar përmes disa komenteve në “Instagram”, ku Cara ka publikuar një foto nga “Toronto International Film […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background