Anwar Hadid

Që pasi e bënë lidhjen e tyre publike, Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë qenë të pandashëm. Lidhja e tyre duket në rrugë të drejtë pasi ajo shoqërohet kudo nga modeli i njohur. Madje edhe në “Sunny Hill” në Prishtinë, Hadid ishte pranë të dashurës së tij në çdo moment të festivalit. Publiku shqiptar duket […]

Duket sa tashmë nuk ka më vend për dyshime. Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë në një lidhje sëbashku. Një javë më parë, burime për “Prive.al” bënë të ditur se Dua dhe vëlllai i motrave të njohura Hadid ishin në fillimet e një romance por nuk kishte asnjë foto apo video që të vërtetonte diçka të […]

Kendall Jenner dhe Anwar Hadid kanë kaluar shumë kohë bashkë këtë fundjavë, kanë shkuar në Malibu Chili Cook-off bashkë të premten në mbrëmje, dhe më pas janë parë në Nobu në Malibu prapë të shtunën. Ky lajm vjen pas raportimeve në media se Kendall dhe Ben Simmons janë ndarë tani që vera mbaroi. Dhe mos […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background