Angelina Jolie

Maddox, fëmija i parë i adoptuar i Angeliona Jolie dhe Brad Pitt, mbush 18 vjeç dhe do të regjistrohet në universitet. Ai do të frekuentojë fakultetin e Biokimisë në Yonsei University të Seulit, në Korenë e Jugut, një ndër më prestigjiozët në jug lindjen aziatike. Lajmin e jep revista ‘People’ në ditën e ditëlindjes së […]

Duke qenë shumë e zënë me xhirimet e filmit të ri, Angelina Jolie ka vendosur që këtë verë 6 fëmijët të pushojnë me babain e tyre, Brad Pitt. Çifti pas ndarjes kanë pasur shumë debate sa i përket kujdestarisë së fëmijëve, prandaj këto pushime janë konsideruar si një hap drejt paqes mes tyre. Shumë madje […]

Dy vite e gjysmë që Angelina Jolie ka paraqitur kërkesën për divorc nga Brad Pitt. Dhe ndërsa ish-çifti përpiqet që të rigjejë një marrëveshje ligjore në lidhje me divorcin, gazeta “The Sun”, e Britanisë së Madhe deklaroi të enjten se Jolie ka pasur një ndryshim ndjenjash dhe dëshiron të ringjallë martesën. Duke cituar një burim […]

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt është përfolur shpesh për lidhje me femra të ndryshme. Ndërsa së fundmi e përditshmja britanike The Sun ka publikuar lajmin se 55-vjecari ka nisur një histori dashurie me aktoren 43-vjecare, Charlize Theron. Çifti janë parë së bashku në festën e filmit “Roma”, më 12 janar. Sipas burimeve, Brad […]

Angelina Jolie ka mahnitur gjithë botën në daljen e saj te fundit, ku duket me e shëndetshme dhe shkëlqente nga lumturia. Aktorja jo vetëm që dukej në formë të shkëlqyer teksa po bënte pazar dhe drekonte me të birin, Pax, por pas një periudhe të gjatë që vishte vetëm të zeza, ajo i ka dhënë […]

Dramat për Brad Pitt dhe Angelina Jolie sapo kanë filluar! Sipas US Weekly, një seancë gjyqësore u anullua sepse ata ranë dakord për “kujdestari të përbashkët të përkohshme”. Megjithatë, burime pranë aktorit i hedhin poshtë të gjitha këto aludime. Sipas Page Six, burime të brendshme të Pitt thonë se takimi nuk u anullua, por u […]

Një burim për OK Magazine ka raportuar se pas 3 adoptimeve që ka bërë në të kaluarën, Angelina Jolie kërkon të adoptojë dhe një fëmijë tjetër me prejardhje jo amerikane. “Angelina gjithmonë ka dashur të ndihmojë refugjatët sirianë. Ajo me të vërtetë e dëshiron një gjë të tillë. Zemra e saj thyhet kur shikon fëmijë […]

Po të kthehemi pas në kohë dhe të kujtojmë lidhjet-e shumta- dashurore të Brad Pitt, do të vërejmë një detaj tejet interesant. Si duket, aktori i shumëkërkuar parapëlqen të përshtatet aq shumë me të dashurat e tij, sa i “vjedh” dhe look-un. “Brad Pitt, djali që i pëlqen të duket si e dashura e tij.”,- […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background