Almeda Abazi

Almeda Abazi së bashku me bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayışman, janë solidarizuar gjatë kësaj “lufte” me koronavirusin ku e gjithë bota është gjunjëzuar. Ata kanë vendosur që mos të marrin paratë e qerasë e nëntë banesave të tyre për dy muaj. Çifti ka lëshuar me qera 3 banesa në Amerikë dhe gjashtë në Turqi.

Prej disa muajsh tashmë nënë e një djali të quajtur Efehan, me bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayisman, Almeda Abazi ka rrëfyer ne mediat turke se aktrimi i merr shumë kohë dhe për këtë arsye nuk do ta vazhdojë më. Almeda tha se tani me lindjen e djalit është në një botë tjetër dhe se do […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background