Alicia Keys

Bebe Rexha do të jetë bashkëprezantuese krah Alicia Keys në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Grammy Awards 2020’. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me origjinë shqiptare, përmes një postimi në Instagram. Nominimet do të shpallen sonte dhe eventi do të transmetohet në të gjithë botën. Ceremonia e madhështore e “Grammy Awards” do […]

Alicia Keys, do të jetë prezantuesja e çmimeve Grammy 2020. Këngëtarja e prezantoi ceremoninë edhe vitin e kaluar dhe përsëritja e eksperiencës këtë vit e bën atë femrën e tretë që e ka prezantuar eventin me shumë se një herë. Ellen DeGeneres i prezantoi Grammy-t në vitin 1996 dhe 1997 dhe RosieODonnell i prezantoi ato […]

  Michelle Obama përloti audiencën, ndërsa u bashkua me Lady Gagën, Jennifer Lopezin, Jada Pinkett dhe Alicia Keys në ‘The Grammys’ Prezenca e Michelles në këtë event ishte surprizë për të gjithë. Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, kishte veshur një kostum gri me xixa, pantallona të shkurtra dhe një rrip që mbështillte belin e saj. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background