Alex Rodriguez

1 vit pas fejesës së tyre, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po planifikojnë të martohen. Burime ekskluzive për revistën Life & Style, bëjnë me dije se ata do të martohen këtë vit dhe parashikohet që shpenzimet e dasmës  të arrijnë vlerën e 3 milionë dollarëve. Për Alex është hera e dytë që bëhet dhëndër kurse […]

Dy vite më parë, Jennifer Lopez postoi një foto teksa ecte përdore me partnerin Alex Rodriguez dhe tani është paditur në gjykatë për shkak se e publikoi pa miratimin e fotografit. Një agjenci lajmesh dhe fotografish me bazë në Los Angeles kërkon 150.000 dollarë nga J.Lo me pretendimin se fotografia është kreative dhe  e veçantë […]

Ish lojtari i bejsbollit, Alex Rodriguez, tha në një intervistë të fundit se dasma e tij dhe e Jennifer Lopez do të ketë të ftuar të gjithë ish-at e tyre. ‘Dasma do të jetë ex-free. Do t’i ftojmë të gjithë dhe sa më shumë aq më mirë’ tha ai dhe lista e Jennifer është e […]

Alex Rodriguez është një lojtar bejsbolli i cili ka kurorëzuar fejesën e tij disa muaj më parë me këngëtaren e famshme Jennifer Lopez. Në Met Gala ai u shfaq së bashku me të fejuarën e tij Jennifer Lopez i cili ishte shoqëruesi i saj, por me atë rast përfitoi edhe të hynte në bisedë me […]

I fejuari i Jennifer Lopez është akuzuar disa herë se e ka tradhëtuar këtë të fundit. Jennifer nuk ka duruar më, por ka vendosur të tregojë se çfarë mendon ajo për fjalët që thuhen mbi Alex Rodriguez. Në një intervistë për “The Breakfast Club”, Jlo tregoi se ka besim tek partneri i saj dhe se […]

JLo dhe A-Rod u fejuan gjatë pushimeve në Bahamas dhe sytë e të gjithëve ishin tek unaza që ish-sportisti i dha këngëtares, që sipas ekspertëve ishte një prerje smeraldi 10 karatëshe, me vlerë afërsisht 1 milionë dollarë (por mund të jetë dhe 20 karatëshe që do ta bënte vlerën 4 milionë dollarë). Ndërkohë pak orë pas fejesës, […]

Ditën e djeshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë lajmëruar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se janë fejuar. Madje ata kanë publikuar një foto të duarve të kapura ku në sy binte unaza miliona dollarshe që Alex i dhuroi këngëtares. Pas publikimit të fejesës, në mediat e huaja është shkruajtur se Jennifer është tradhëtuar nga […]

Një nga çiftet më të njohur të showbizz-it, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez festojnë përvjetorin e dytë të lidhjes së tyre. JLo ka zgjedhur që në këtë rast të veçantë t’i dedikojë partnerit të saj disa fjalë, me anë të një postimi në Instagram. Bashkangjitur me fotot ku duket shumë e dashuruar së bashku me […]

Jennifer Lopez ka dalë sëfundmi në një intervistë për revistën “Grazia”, ku ka folur jo vetëm për filmin e saj më të ri, “Second Act”, por dhe për jetën sentimentale. Ajo ka deklaruar se nuk do të kishte një “marrëdhënie të suksesshme” me partnerin e saj Alex Rodriguez nëse do të ishin lidhur kohë më […]

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez paskan qenë të destinuar për njëri tjetrin! Ish lojtar ka shpërndarë një foto ku tregon autografin që JLO i ka dhënë 20 vite më parë. “Pothuajse 20 vjet më parë një superstar ndërkombëtar i popit i dha autografin e saj një sportisti të ri” – shkruan Rodriguez.   View this […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background