al pacino

Aktorja izraelite Meital Dohan, 40 vjeçe, thotë se u nda nga Al Pacino, 79, për shkak të diferencës së moshës prej 39 vitesh. Meital deklaroi se ishte e vështirë të ishe në një lidhje me një burrë kaq të vjetër në moshë. “Diferenca e moshës është e vështirë. Unë përpiqesha ta mohoja, por tashmë ai […]

Al Pacino 79-vjeç , mund të ketë gjetur tashmë dashurinë pas shumë viteve beqar. Duket se aktori i ‘Godfather’ është lidhur me aktoren 61 –vjeçare, Felicity Dean, me të cilën u shfaq në tapetin e kuq në çmimet Bafta dhe gazetarët shkruajnë se ata e bënë këtë për të zyrtarizuar lidhjen. Aktori ka patur disa […]

Al Pacino ishte vetëm 26 vjeç kur dha shfaqjen e tij të parë për të cilën paguhej 14 dollarë në javë dhe flinte në bodrumin e një apartamenti të vogël, pa qera. Por ish qeradhënësi i tij, Thomas Haines, sot 86 vjeç kujton se aktori kishte ego të fortë që atëherë. Ai mbante varur një […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background