Adonis Graham

Drake ka ndarë me fansat e tij foton e parë të djalit të tij 2-vjeçar, Adonis Graham. Reperi 33 vjeçar, i cili e kishte mbajtur të birin jashtë kamerave dhe syrit publik, postoi një seri fotosh të tij me vogëlushin dhe nënën e tij, modelen Sophie Brussaux. Bjond me flokët kaçurrela dhe sytë bojëqielli, Adonis […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background