Adele

Këngëtarja e njohur Adele është divorcuar nga bashkëshorti i saj Simon Konecki në fshehtësi të plotë. Dyshja i kanë dhënë fund martesës prej kohësh, por vetëm para një jave ata shpallën divorcin. 30-vjeçarja e konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti Simoni, 45-vjeç. Edhe pse e ka mbajtur të fshehtë për një kohë të gjatë, tashmë Adele është […]

Kënga “Hello” e Adele është ndër më të pëlqyerat, duke fituar me dhjetra çmime ndërkombëtare. Por mesa duket mbretërimit të “Hello” i ka ardhur fundi, dhe vendin ja ka zenë “Havana” e Camila Cabello. Kënga e 21 vjeçares është shpallur si kënga më e dëgjuar nga një artiste femër e të gjitha kohërat. “Havana” numëron […]

Adele ka rimarrë fronin si këngëtarja më e paguar e vitit duke mundur Ed Sheeran, i cili tanimë renditet thjesht një pozicion më poshtë. Sipas listës së publikuar nga revista “Heat”, Ed Sheeran mban vendin e dytë me 94 milionë paund ndërsa në atë të tretin renditet aktori Daniel Radcliffe me 87 milionë paund. 30-vjeçarja […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background