Sqarohet “sherri” mes Mariah Carey dhe Jennifer Lopez; ajo si reagon këngëtarja…

November 29, 2018

Nëse kthehemi mbrapsht në vitet 2000, kur Mariah Carey u pyet nga një reporter gjerman se çfarë mendonte për Jennifer Lopez, gjihë bota shkalloi kur ajo u përgjigj: “Nuk e njoh.”

Pas 18 vjetësh, në një intervistë për Pitchfork të martën, këngëtarja shpjegoi pse kishte hedhur atë kunjë drejt J.LO.

MiMi tha:

“Po përpiqesha shumë që të thoja diçka të mirë, ose të mos jepja asnjë lloj komenti rreth saj. Realisht u përpoqa.”

Në 2015-tën, Mariah tha për The Cut se shprehja e saj epike u bë më e madhe se ç’duhet:

“Një fans stampoi shprehjen e famshme që thashë para shumë vitesh në bluzën e tij, por kur e thashë nuk po përpiqesha që të bëja humor. Thjesht u tregova e sinqert dhe të gjithë po i japin më shumë rëndsi se ç’duhet momentit.”

Një vit më vonë, në Mars të 2016-tës, J.LO më në fund foli për gjithë këtë dramë në emisionin e Wendy Williams:

“Ajo i thotë këto gjëra shpesh. Ndoshta është harraqe. Ne jemi takuar disa herë më parë. Nuk di ç’të them.. nuk e njoh atë [Mariah] aq mirë.”

Megjithatë, ditë më vonë, Mariah e mbajti dramën pezull, kur i tha reporterit të TMZ:

“Akoma nuk e njoh kush është.”

Mariah Carey është e paparë për disse!

 


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background