Sot të martuar, Sophie Turner e urrente Joe Jonas, përpara se ta takonte

March 4, 2020

Tani janë të martuar, por Sophie Turner nuk ka qenë aspak një fanse e Joe Jonas para se ta njihte atë. Përkundrazi, në një intervistë për revistën ‘Elle’ aktorja e ‘Game of Thrones’ ka treguar se deri në momentin që e ka takuar mendonte se ai ishte një “trap”.

Por shqetësimi i saj ishte i kotë pasi biseda me Joe rezultoi tepër e këndshme dhe që prej takimit të parë ata s’mundën të shkëputeshin dot më nga njëri-tjetri. Prej javësh qarkullon lajmi se çifti është në pritje të një fëmije por ende nuk ka një konfirmim prej tyre.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background