Soni Malaj na prezanton më të ëmën

June 2, 2020

Soni Malaj shpesh herë ka ndarë me ndjekësit e saj foto me babain e saj që nuk jeton, mirëpo së fundmi, ajo ka postuar një foto me të ëmën dhe i ka uruar ditëlindjen.

Mesa shihet në foto mamaja e Sonit qenka mjaft simpatike dhe e mbajtur.

“U bëfsh 100 vjeç mami, ose siç të them ndryshe, o përmetarja ime e bukur”, ka shkruar Soni.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background