Koronavirusi – Shtyhet lançimi i Fast & Furious 9

March 13, 2020

Lançimi i filmit të ri “Fast and Furious” është shtyrë për gati një vit për shkak të ndikimit nga shpërthimi i koronavirusit që ka goditur Hollyëoodin. Filmi ishte vendosur të lançohej në kinema më 22 maj, por tani premiera e tij do të jetë më 2 prill 2021. Për shkak të COVID-19, është shtyrë edhe lançimi i disa filmave të tjerë, përfshirë “No Time To Die” të James Bondit, “A Quiet Place II” dhe “Peter Rabbit 2”.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background