Shqiptari i famshëm i arratisjeve nga burgu me helikopter, Alket Rizai së shpejti në film

March 9, 2020

Historia e shqiptarit më të famshëm në Greqi, Alket Rizait do të jetë tashmë në film. Së shpejti një regjisor francez, do të nisë xhirimet me skenarin e shkruar po prej tij, dhe përjashtim nuk bën as Ballshi, vendlindja e shqiptarit Rizai. I njohur për arratisjet e tij spektakolare me helikopter dy herë nga burgjet e sigurisë së lartë, Alket Rizai ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave, si në Greqi, në Shqipëri, por jo vetëm. Ai konsiderohet si një nga personat më të rrezikshëm në Greqi.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background